(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-27 22:24

Transporte de 8 coches de gama media

(Nr 2639728)
Transporte de 8 coches de gama media

Marka i model:

Mercedes c 220 bluetec

Waga w kg (łączna):

1600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2248.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Należy nie zapominać również, iż faktyczna masa naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Berlin, 10117, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oviedo, Hiszpania

Termin elastyczny