(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-24 10:59

Transporte de moto desde Suiza a Palma de Mallorca

(Nr 1444672)
Transporte de moto desde Suiza a Palma de Mallorca

Marka i model:

Yamaha FZR 1000

Waga w kg:

215.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1235.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wyglądają na stosunkowo nieproste do unieruchomienia w trakcie przewozu. Ciężkie - jednak tylko na pozór. Należycie umocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie transportu na przyczepie, konieczne są cztery liny trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są zaledwie dwie, gdyż posiadają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Istotne jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w branżowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta oraz między przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Występują poza tym platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Warto zawsze dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest ryzykowne i grozi zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą tego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może zabrać jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Suiza, Rothenberg 3623 Teuffenthal, 3623

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, Palma de Mallorca, O7011

Termin elastyczny