Transporte de mudanza casa 3 habitaciones (Nr 6546009)

Transporte de mudanza casa 3 habitaciones

Waga w kg (łączna):

900

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 707.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Port De Sagunt

Od 27 wrz 2020 do 28 paź 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Los Palacios Y Villafranca

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka pakunków, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specyficzne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego majątku.