(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-29 21:23

transporte de palencia,a madrid.

(Nr 1471052)

Marka i model:

suzuki grand vitara

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 259.10 km

Informacje dodatkowe:

traer un vehiculo desde palencia a madrid. mañana o pasado. necesito precio. saludos

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta uwidacznia się nierzadko, jeżeli kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Czech. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Należy nie zapominać również, faktyczna masa przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

España, Palencia, 34190, alemania, 10

Od 30 lis 2016 do 1 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, Madrid, 28925, tordesillas , 6

Od 30 lis 2016 do 1 gru 2016