(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-30 19:40

Transporte Peugeot 407 sw

(Nr 1479322)
Transporte Peugeot 407 sw

Marka i model:

Transporte peugeot 407 sw desde Rincon de la victoria ( Málaga) hasta San Martín de la Veg

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [€]:

150

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 528.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Powinno się pamiętać również, że właściwa masa przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

España, Rincon de la victoria, 29738, Barriada los fernandez, 72

Od 1 gru 2016 do 8 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, San Martín de la Vega, 28330, Calle plomo, 21

Od 2 gru 2016 do 9 gru 2016