(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-01-26 10:03

transporte un caravana con remorce

(Nr 2322612)
transporte un caravana con remorce

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

24

Waga w kg (łączna):

1500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 56.00 km

Informacje dodatkowe:

como el caravana no tiene securo, nosotros busca una transporte de ambulancia coche la distancia es son 65 km

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. Do transportowania takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt transportu to: wymiary, waga, długość trasy jak i komunikat, czy przyczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku należy mieć profesjonalną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej jednej naczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 zł czyli taniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je mocno przymocować tak, aby podczas transportu nie uszkodziły nic wewnątrz naczepy.

Żeby móc skorzystać z opcji tańszego przewozu, należy wystawić transport przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy zbadają to zlecenie oraz zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najlepszą ofertę.

Adres i termin nadania

Carretera Alicante - Cartagena, Elche/Elx, 3360, Hiszpania

2 kwi 2018

Adres i termin dostawy

El Partidor, 30648, Hiszpania

2 kwi 2018