(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-01-26 10:03

transporte un caravana con remorce

(Nr 2322612)
transporte un caravana con remorce

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

24

Waga w kg (łączna):

1500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 56.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. Podczas przewożenia tego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe czynniki wpływające na koszt przewozu: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz informacja, czy przyczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się mieć specjalistyczną maszynę, np. mały podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż transport tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je odpowiednio przytwierdzić, żeby podczas przewozu nie uszkodziły niczego wewnątrz przyczepy.

    Gdy potrzebujemy użyć opcji niedrogiego transportu, można zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie i zaproponują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje wybrać najciekawszą propozycję.

Adres i termin nadania

Carretera Alicante - Cartagena, Elche/Elx, 3360, Hiszpania

2 kwi 2018

Adres i termin dostawy

El Partidor, 30648, Hiszpania

2 kwi 2018