(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-21 23:13

Transporte vespa

(Nr 1429892)
Transporte vespa

Marka i model:

Vespa

Waga w kg:

80.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 405.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-11-2016, 16:46

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-30, 09:00

Opis oferty:

Hola buenas Soy Autónomo ,me dedico al transporte para particulares y empresas ,VOY SOLO, ayudo en cargar y descargar el furgón, también se desmontar y montar muebles. Le ofrezco un furgón nuevo de quince metros cúbicos de CUATROS METROS CON VENTE LARGO / DOS METROS .ALTO /UN METRO OCHENTA .ANCHO y MIL KG. de carga útil. tengo cintas para atar la mercancía, mantas...También tengo rampa para MOTOS .Seguro de mercancía Factura con IVA incluido (el pago de la factura se hace después de entregar la mercancía )Espero que sea de su interés. Saludos (para su transporte si quieres una fecha en concreto antes de aceptar el presupuestó por favor mándame un mensaje para ver disponibilidad )

Cena (zawiera VAT): 120 €

Wiadomości: (3)

TransPOL1
24-11-2016, 16:48
hola te lo puedo hacer el dia 30 recogida y entrega un saludo
Xeo_es
25-11-2016, 20:16
Sería posterior a la fecha, gracias
TransPOL1
25-11-2016, 20:24
hola yo e retirado ya mi presupuestó porque e cambiado de ruta ,de toda manera muchas gracias y un saludo

120 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2016, 08:29

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-21

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

przyczepa

Oferta ważna do:

2016-11-30, 12:00

Opis oferty:

Hola...después de aceptar órdenes esperan un pago inicial de la mitad de la tasa fija 60E.

Cena (zawiera VAT): 120 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle wartościowe towary, które wyglądają na całkiem niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Niełatwe - wszakże tylko na pozór. Odpowiednio zamocowany pojazd w 100% przetrwa transport bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, niezbędne są 4 taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą raptem 2, ponieważ dysponują one szyny powstrzymujące przesuwanie się jednośladu. Najważniejsze jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas drogi, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w branżowym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach auta i między transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Występują także platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i często nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj wypytać o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują podobnego typu sprzęt stale. Ceny za transport na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może zabrać motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, Málaga

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, Él Algar , 30366

Termin elastyczny