(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-28 21:12

transpotr dwóch łóżek szpitalnych brodnica olecko

(Nr 1466852)
transpotr dwóch łóżek szpitalnych brodnica olecko

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0,9

Wysokość [m]:

0,4

Waga w kg:

70.00

Ilość sztuk:

2

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 273.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 12:29

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam, załadunek piątek dostawa na sobotę rano 11-12. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nowego wyposażenia.

    Na początek, kiedy przewozimy stare meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, np. mokrą ściereczką. Później warto przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, dlatego że elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych meblach, takich jak np. szafa, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale utrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary gotowych do transportu rzeczy, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Brodnica

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olecko

Termin elastyczny