(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2016-11-27 17:12

Trasa Lubsko-Birmingham

(Nr 1459262)
Trasa Lubsko-Birmingham

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2.40

Wysokość [m]:

2.20

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Karton

Budżet zlecenia [zł]:

500GBP

Dystans: 1460.50 km

Informacje dodatkowe:

Witam mam Ładunek z 68-300 Lubsko do UK Birmingham 4m po dlugosci auta typu tir towar luzem w kartonach gotowy od 30.11.2016. Oraz mam ladunek luzem okolo 1paleta do 80689 Munchen waga 150kg platne 120 Euro

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie części przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego. Gdy posiadamy do przewiezienia drobny ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje skorzystania z całej przestrzeni, wtedy wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL zalicza się auta, których ciężar przekracza 3,5 tony oraz inne maszyny spełniające warunki ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka i furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowejego parametry – waga i wymiary. Powinno się również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, warto opisać opakowanie. Ważna jest także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy także załadunek i rozładunek. Znaczącą daną jest także czas zrealizowania usługi.

    Ładunki przewożone w tematyce LTL to często palety, narzędzia, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy, żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Lubsko, 68-300, Dąbrowskiego , 2

Od 30 lis 2016 do 2 gru 2016

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Birmingham

Od 3 gru 2016 do 4 gru 2016