(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-25 09:50

Trasa Van z Irlandii do Polski, konkret

(Nr 2627304)
Trasa Van z Irlandii do Polski, konkret

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2355.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Letterkenny, Irlandia

Od 6 sie 2018 do 14 sie 2018

Adres i termin dostawy

Zabrze, Polska

Termin elastyczny