Przeprowadzki Dodano: 2018-04-25 09:50

Trasa Van z Irlandii do Polski, konkret

(Nr 2627304)
Trasa Van z Irlandii do Polski, konkret

Waga w kg:

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2346.00 km

Informacje dodatkowe:

Pies na pokładzie, plus ewentualnie właściciel psa. Pracowałem jako zawodowy kierowca, bez problemu dam zmianę za kierownicą. Pozdrawiam.

Oferty od Przewoźników (2)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

4500 zł

ID firmy: 566723

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-04-2018, 10:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-16 do 2018-08-05

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4500 zł

4500 zł

ID firmy: 25728

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2018, 12:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-16 do 2018-07-20

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Hello on ofert luton box van insurnace on my ofert when you want to transport Regards Kamil

Cena (zawiera VAT): 4500 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Letterkenny, County Donegal, Irlandia

Od 16 lip 2018 do 15 sie 2018

Adres i termin dostawy

Zabrze, Polska

Termin elastyczny