(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2016-11-30 15:02

trasnsportar arcos de invernadero pago 300 euros

(Nr 1477622)
trasnsportar arcos de invernadero pago 300 euros

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

50.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 655.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

420 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-12-2016, 18:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-07 do 2016-12-14

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 420 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przewiezienia mniejszy towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania całej przestrzeni, wówczas wybranie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 

    Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przekracza 3,5 t. oraz inne maszyny spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka lub furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, ważnejego parametry – ciężar i wielkość. Należy również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, należy opisać paczkę. Ważna jest również informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy również załadunek i rozładunek. Kluczowy może być także termin zrealizowania usługi.

    Ładunki transportowane w ramach LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy, aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

España, Huelva, 21810, poligo san jorge, 10

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, Madrid, 28470, c linares , sin numero

Termin elastyczny