(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Tres pares de esquís y tres pares de botas de esquí (Nr 5586063)

Tres pares de esquís y tres pares de botas de esquí

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

6

Liczba sztuk:

6

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2253.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 13 gru 2019 do 14 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 8 sty 2020 do 17 sty 2020


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to przyrządy, które zwykle mieszczą się na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się także na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W dużo sytuacjach sprzęt treningowy jest nielekki oraz z trudem można przewieźć go samemu.

Sprzęt treningowy musi być dobrze zapakowany i osłonięty w trakcie przewozu. Dobrą praktyką będzie zastosować oryginalne opakowania. Jeżeli sprzęt może szybko ulegnąć uszkodzeniu, należy użyć do osłony takie tworzywa jak: pudełka, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby części, należy go rozłożyć i osłonić wszystkie części z osobna - głównie, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy w środku skrzyni – postarajmy się wobec tego o to, aby luźne przestrzenie w skrzyni zapełnić materiałami lub styropianem. Przedmioty nie mogą przesuwać się wewnątrz skrzyni.

Na cenę transportu sprzętu treningowego ma wpływ odległość pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, ciężar i wymiary, jak również ilość elementów potrzebnych do przewiezienia. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa kosztowało 160 złotych. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 PLN. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 PLN.