(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

triciclo electrico (Nr 8049767) Pilne Wyróżnione

Waga
Sztuk
triciclo electrico
45 kg
1
Łączna waga:
45 kg
Dystans
418 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Rafelguaraf

Od 23 wrz 2021 do 24 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Sant Just Desvern

Od 24 wrz 2021 do 25 wrz 2021


Transport rowerów

Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad warto zachować go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła bądź zakupić pasujący karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle , należy zdemontować oraz usunąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu dobrze będzie ulokować w odrębnych, małych pudełkach lub zabezpieczyć kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

Kiedy postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dowiezienie materiałów chroniących rower.

Koszt przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.