(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-20 15:42

triumph daytona 675

(Nr 2167380)
triumph daytona 675

Marka i model:

triumph daytona 675

Waga w kg:

160.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1059.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2017, 17:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-12-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to często wartościowe ładunki, które wyglądają na względnie nieproste do zabezpieczenia w trakcie transportu. Ciężkie - wszakże jedynie na pozór. Właściwie umocowany pojazd na pewno przetrwa trasę bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. Podczas przewozu na naczepie, konieczne są 4 taśmy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą ledwie 2, ze względu na fakt, że dysponują one szyny powstrzymujące przemieszczanie się jednośladu. Ważne jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w branżowym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu i między przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Występują poza tym platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w aucie.

     Można zawsze wywiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kosztują do 0,6 zł za km. Można często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Navalpino, Hiszpania

Od 27 lis 2017 do 28 lis 2017

Adres i termin dostawy

Santiago de Compostela, Hiszpania

Od 29 lis 2017 do 30 lis 2017