(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-23 08:58

Triumph Spitfire, Not Running, Steering Ok

(Nr 2998776)
Triumph Spitfire, Not Running, Steering Ok

Marka i model:

Triumph Spitfire

Waga w kg (łączna):

711.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 364.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta pojawia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć 4 linami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy pamiętać również, że rzeczywista waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Ewell Road, Sutton, SM3 8BU, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hemley Close, Westhoughton, BL5 2JB, Wielka Brytania

Termin elastyczny