(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-28 09:26

Triumph ST 1050

(Nr 1990850)

Marka i model:

Triumph ST 1050

Waga w kg:

218.00

Budżet zlecenia [€]:

450

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3197.00 km

Informacje dodatkowe:

Bike to be taken from Athens to Central London. The bike does not have panniers as in photo but does have a top box.

Oferty od Przewoźników (0)

580 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 20:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-18 do 2017-10-31

Czas transportu (dni):

7

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 580 €

Wiadomości:

600 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-09-2017, 13:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-09 do 2017-09-11

Czas transportu (dni):

10

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 €

Wiadomości:

850 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 10:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-17 do 2017-10-16

Czas transportu (dni):

7

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 850 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle drogie towary, które wydają się względnie nieproste do unieruchomienia podczas przewozu. Niełatwe - jednakże jedynie na pozór. Dobrze zamocowany jednoślad w 100% przetrwa drogę bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas przewozu na przyczepie, konieczne będą 4 taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą tylko dwie, gdyż posiadają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a również trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu i między transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i często nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest niepewne i grozi popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu maszyny stale. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może wziąć motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Σπάτα, 19004, Grecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny