Triumph Street Twin (Nr 6984071)

Triumph Street Twin
Waga
Sztuk
Triumph Street Twin
Długość
210 cm
198 kg
1
Łączna waga:
198 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, England, London

Od 1 wrz 2021 do 30 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Kalifornia, Kalifornia

Od 30 wrz 2021 do 31 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport motocykli lub skuterów

Motory oraz skutery to zazwyczaj wartościowe towary, które wyglądają na na ogół trudne do unieruchomienia podczas transportu. Niełatwe - wszakże tylko pozornie. Odpowiednio umocowany pojazd w 100% przetrwa przewóz bez żadnej rysy.

            Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas transportu na przyczepie, konieczne są 4 pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą jedynie dwie, gdyż dysponują one prowadnice udaremniające przemieszczanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć podczas jazdy, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta oraz pomiędzy przewożonymi rzeczami.

Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed jazdą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Występują poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

            Należy zawsze wypytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo belki jest niepewne i zagraża popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

            Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na trasach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może zabrać motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.