(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-25 18:03

Trochę pudel z ciuchami, materac telewizor (Nr 2750896)

Trochę pudel z ciuchami, materac telewizor

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2024.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka pakunków, aby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specjalne kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Huntingdon Road, West Bromwich, B71 2RP, Wielka Brytania

Od 15 cze 2018 do 28 cze 2018

Adres i termin dostawy

Krosno, 38-400, Polska

Od 18 cze 2018 do 7 lip 2018