(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2016-11-28 21:43

trociny z tartaku

(Nr 1467032)
trociny z tartaku

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

10

Waga w kg:

10.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 133.40 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę transport trocin z tartaku Z (Galewice, wieruszowski, Łódzkie) Do Pustkowa Góra 11, 95-073 Grotniki (100-200 m3)

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt transportu różnych towarów bywa uzależniony od wielkości ładunku, terminu przewozu jak również od odległości między miejscem załadunku i wyładunku.

    Grupowanie ładunków - Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym można układać niewielkie przedmioty lub opakowania. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na tych platformach często przewozi się meble, paczki, artykuły budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), drzwi jak również produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który należy transportować pojazdem - Tirem oraz zajmuje jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu przewozu korzysta się z różnego rodzaju ciężarówki.

    Pojemniki metalowe}} – {{Transport niektórych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowegoprzede wszystkim przy przewozie ładunków w postaci płynu lub towarów sypkich. W kontenerach można także transportować drobnicę w paczkachskrzyniach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotkasłuży do przewozu ładunków płynnych i kawałkowychbez problemu można poznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Inne towarytowary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Galewice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Pustkowa Góra, 95-073

Termin elastyczny