(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-09 19:47

Truck engine

(Nr 2018813)
Truck engine

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Truck engine

Budżet zlecenia [€]:

700

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3137.00 km

Informacje dodatkowe:

Truck engine

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt transportu ładunków bywa zależny od rozmiaru towaru, terminu transportu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

    Kategorie ładunków - Przewóz towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której układa się nieduże rzeczy lub paczki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (takie jak terakota, panele itd.), okna jak także materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który musi być przewożony pojazdem - Tirem i zapełnia tylko fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu przewozu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe}} – {{Transport niektórych towarów wymaga użycia pojemnika metalowegozwłaszcza w przypadku transportu towarów płynnych lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować towary drobne w opakowaniachskrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotkasłuży do przewozu ładunków w postaci płynu i sypkichłatwo rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Pozostałe towaryładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Petersburg, 190000, Rosja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Manchester, Wielka Brytania

Termin elastyczny