(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-28 21:48

Trzy samochody osobowe z Anglii do Polski

(Nr 1467062)
Trzy samochody osobowe z Anglii do Polski

Marka i model:

VW New Beatle, Audi A3, Ford Mondeo

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1754.20 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia trzy samochody: VW New Beatle Audi A3 Ford Mondeo Z Sandy SG19 2UB Do Stąporków 26-220 Załadunek do piątku 2.12

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 22:01

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-06

Czas transportu (dni):

7

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2016-12-05, 12:00

Opis oferty:

ofetrta 1300 za jedną sztukę cotygodniowo 10 ciężarówek w Anglii nastawiam się na stałą współpracę jeśli interesuje zapraszam

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się nierzadko, kiedy nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia podczas transportu. Należy pamiętać także, iż rzeczywista masa przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Sandy, SG19 2UB, LONDON ROAD INDUSTRIAL ESTATE

Od 29 lis 2016 do 2 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Wąglów, 26-220

Termin elastyczny