(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Turbina (Nr 207540)

Turbina

Długość [m]:

0.4

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

5

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1912.30 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Tarnów

Od 18 mar 2014 do 21 mar 2014

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Redditch, B97 6JP

Od 18 mar 2014 do 22 mar 2014


Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).