TV-Flachbildschirm (Nr 8009746)

TV-Flachbildschirm
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
TV-Flachbildschirm
Wpisane wymiary
115 x 65 x 15 cm
Wpisana waga
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
1987 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Monchengladbach

Od 16 paź 2021 do 17 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wspólnota Walencka, Villamartin

20 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport sprzętu RTV

Urządzenia RTV to między innymi telewizory oraz kina domowe, odtwarzacze DVD, telefony komórkowe, sprzęty stereofoniczne, nagrywarki CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz najróżniejsze urządzenia elektroniczne, które najczęściej wykorzystuje się na terenie mieszkania.

Zapakowanie urządzenia RTV

Odporność kartonu powinno się dopasować do wielkości oraz wagi sprzętu. Najlepiej wykorzystać oryginalne pudełko urządzenia, które planujemy przetransportować. W momencie, jeżeli już nie posiadamy oryginalnego pudełka, przypilnujmy, żeby zredukować pustą przestrzeń oraz ustrzec się przed poruszaniem urządzenia w kartonie zastępczym. Przestrzeń powinno się wypełnić gazetami, folią stretch albo gąbką. Przed zapakowaniem urządzenia RTV warto zawinąć go folią stretch, żeby uniknąć zarysowania. W przypadku mniejszych części, sprzęt ochrania się wykorzystując styropian. Przy zastosowaniu sprzętów elektronicznych o dużych formatach, należy pamiętać, aby rozczepić albo usunąć drobniejsze elementy, przykładowo antenę lub przewody. Duże urządzenia kładzie się na paletach, a następnie okręca folią bąbelkową w taki sposób, aby nie przemieszczały się lub nie wystawały poza paletę.

Koszt przewozu urządzenia RTV

Koszt przewozu sprzętu RTV uzależniony jest często od trasy paczki oraz jej rozmiarów – rozpiętości, wysokości i wagi sprzętu. Kluczową sprawą jest także to, czy posiadamy oryginalne opakowanie urządzenia elektronicznego, czy też nie. Kiedy urządzenie wymaga stosownego pudła oraz zabezpieczenia ze strony przewoźnika, wówczas wpłynie to także na ostateczny koszt przewozu.