(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-26 01:57

Tv, rzeczy osobiste, ubrania itp. Powrót na stałe z Włoch do polski (Nr 2751848)

Tv, rzeczy osobiste, ubrania itp. Powrót na stałe z Włoch do polski

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1529.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na parę pakunków, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Genua, Włochy

Od 31 sie 2018 do 1 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Termin elastyczny