Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2019-05-16 01:34

6 sztuk twardych belek z materiałem (Nr 4391173)

6 sztuk twardych belek z materiałem

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

80.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Belki z materialem twarde o wysokości 50cm, srednia waga od 10 do 21kg jedna belka. opakowane, można na nich stawiać inne ładunki

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 351.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przetransportowania mniejszy ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia całej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których waga przewyższa 3,5 tony i inne pojazdy spełniające warunki ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki w wersji: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wycenie przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – waga i wielkość. Należy także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać pakunek. Istotna jest także informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Kluczowy jest także czas zrealizowania transportu.

Ładunki przewożone w ramach LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, paczki, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Bielsko-Biała, 43-300, Polska

Od 16 maj 2019 do 17 maj 2019

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny