(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

tylko kartonowe pudla (Nr 4507053)

tylko kartonowe pudla

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

5

Dystans: 596.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 1 sie 2019 do 8 sie 2019

Adres i termin dostawy

Słowacja, Kraj Bratysławski, Bratysława

Od 8 sie 2019 do 15 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę pakunków, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.