(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-28 12:06

tylna klapa t5

(Nr 2245224)

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

170

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 621.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Legnica, 59-220, Polska

Od 28 gru 2017 do 29 gru 2017

Adres i termin dostawy

Chełm, 22-100, Polska

Od 29 gru 2017 do 30 gru 2017