(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Tylny pas z wanną plus błotniki Ford Ka (Nr 3958334)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

80.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Cały tył, części są w całości. Dach oraz podłoga będą odcięte.

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 384.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 27 lut 2019 do 30 mar 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Orzesze

Od 27 lut 2019 do 30 mar 2019


Transport innych ładunków

Przewóz innych ładunków

Koszt transportu ładunków bywa uzależniony od gabarytów ładunku, terminu transportu jak również od odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

Transport towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

Palety - obejmują bazę, na której można układać nieduże przedmioty lub pakunki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj przewozi się artykuły spożywcze, szkło, produkty budowlane (np., farby, kamień itd.), okna czy materiały chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który należy transportować samochodem - Tirem oraz zajmuje zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu korzysta się z różnego rodzaju ciężarówki.

Kontenery – Transport niektórych ładunków wymaga użycia kontenera – zwłaszcza w przypadku transportu towarów płynnych lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też transportować towary drobne w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i sypkich – łatwo rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

Pozostałe towary – ładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.