(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 13:17

ubrania

(Nr 2637968)
ubrania

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2097.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, warto wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania

30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Gdańsk, 02-968, Polska

Termin elastyczny