(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-31 04:13

ubrania jedzenie

(Nr 2337440)
ubrania jedzenie

Długość [m]:

0,20

Szerokość [m]:

0,20

Wysokość [m]:

0,20

Waga w kg (łączna):

3.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 963.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

99 zł

ID firmy: 31880
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 10:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-02-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla jednej paczki o wadze do 10kg i rozmiarach maksymalnych 60x60x60cm zapakowanej w karton lub w kształcie prostopadłościanu. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 99 zł

Wiadomości:

1250 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 14:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, opłaca się opublikować darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, gazet lub gąbką. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Piła, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gouda, Holandia

Od 3 lut 2018 do 4 lut 2018