(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-31 04:13

ubrania jedzenie

(Nr 2337440)
ubrania jedzenie

Długość [m]:

0.20

Szerokość [m]:

0.20

Wysokość [m]:

0.20

Waga w kg (łączna):

3.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 963.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, opłaca się opublikować darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, gazet lub gąbką. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Piła, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gouda, Holandia

Od 3 lut 2018 do 4 lut 2018