(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-26 09:11

Ubrania kosmetyki perfumy laptop buty (Nr 2752192)

Ubrania kosmetyki perfumy laptop buty

Długość [m]:

32

Szerokość [m]:

32

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

22.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1771.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania paczki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Soham, CB7, Wielka Brytania

28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Barczewo, 11-010, Polska

3 cze 2018