(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

ubrania, książki; chciałabym tez zabrać się z przewoźnikiem jako pasażer (Nr 6408067)

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 998.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Lohr Am Main

4 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

5 sie 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pakunków, żeby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specjalne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego majątku.