(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

ubrania popakowane w worki 120L (7 worków), drapak dla kota (60x50x140cm), karton z ksiązkami (Nr 6408045)

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 371.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 3 sie 2020 do 4 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 4 sie 2020 do 5 sie 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pakunków, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego majątku.