(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ulotki i plakaty do szpitali (Nr 1439182)

Ulotki i plakaty do szpitali

Długość [m]:

0.30

Szerokość [m]:

0.20

Wysokość [m]:

0.15

Waga w kg (łączna):

1.2

Liczba sztuk:

2

Dystans: 309.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 02-644, Odyńca 57, 78

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, 85-225, Kordeckiego, 20 BudF Pok112

Termin elastyczny


Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, warto opublikować bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).