(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-27 22:39

Umzug

(Nr 2639756)
Umzug

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na parę pakunków, żeby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Ateny, 10431, Grecja

Od 7 maj 2018 do 27 maj 2018

Adres i termin dostawy

Leverkusen, 51373, Niemcy

Od 28 maj 2018 do 10 cze 2018