(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-24 09:07

Umzug (Nr 2743624)

Umzug

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pakunków, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Benicàssim, 12560, Hiszpania

Termin elastyczny