Umzug (Nr 6602281)

Umzug

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Austria, Górna Austria, Ried Im Innkreis

30 paź 2020

Adres i termin dostawy

Portugalia, Madeira, Funchal

30 lis 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pakunków, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują nietypowe kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego majątku.