Umzug, 1 Zimmer Wohnung ohne Möbel (Nr 6431264)

Umzug, 1 Zimmer Wohnung ohne Möbel

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2059.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

1 sty 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kantabria, Santander

Od 3 sty 2021 do 4 sty 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego mienia.