(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-30 13:49

Umzug 2 Zimmer

(Nr 2335284)
Umzug 2 Zimmer

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

     Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę pakunków, żeby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych mebli.

     Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Zurych, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hamburg, 20095, Niemcy

Termin elastyczny