(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Umzug 2 Zimmerwohnung (Nr 4740484)

Umzug 2 Zimmerwohnung

Waga w kg (łączna):

60.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [€]:

1000

Dystans: 2661.00 km

Adres i termin nadania

Austria, Salzburg, Schwarzach Im Pongau

Od 29 lip 2019 do 2 sie 2019

Adres i termin dostawy

Portugalia, Área Metropolitana De Lisboa, Carcavelos

Od 6 sie 2019 do 17 sie 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specjalne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.