(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Umzug 3-Zimmerwohnung (ca. 15m3) (Nr 6715996)

Umzug 3-Zimmerwohnung (ca. 15m3)

Waga w kg (łączna):

1200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1357.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Mutterstadt

Od 23 lis 2020 do 25 lis 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Reus

Od 25 lis 2020 do 28 lis 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę pakunków, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego majątku.