(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Umzug 4 zimmer Wohnung (Nr 5714995)

Umzug 4 zimmer Wohnung

Waga w kg (łączna):

2500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 2340.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Penzberg

Od 28 mar 2020 do 31 mar 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, Caleta De Vélez

Od 29 mar 2020 do 4 kwi 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na parę kartonów, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego dobytku.