Umzug 4 Zimmer Wohnung (Nr 6043787)

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [€]:

3500

Dystans: 1198.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Sankt Gallen, Buchs

Od 15 cze 2020 do 30 cze 2020

Adres i termin dostawy

Dania, Region Stołeczny, Kokkedal

Od 15 cze 2020 do 30 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę kartonów, żeby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specyficzne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.