Umzug (Beschrieb siehe unten) (Nr 6439787)

Umzug (Beschrieb siehe unten)

Waga w kg (łączna):

80

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 611.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Zurych, Zurych

Od 26 wrz 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Paryż

Od 2 paź 2020 do 3 paź 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na parę kartonów, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.