(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Umzug Einfamilienhaus (Nr 6562108)

Umzug Einfamilienhaus

Waga w kg (łączna):

3000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [€]:

400

Dystans: 465.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Buchholz In Der Nordheide

16 paź 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Saksonia, Miśnia

17 paź 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę kartonów, aby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego mienia.