(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Umzug kleiner Haushalt mit wenigen Möbeln (keine großen Gegenstände) (Nr 5136566)

Umzug kleiner Haushalt mit wenigen Möbeln (keine großen Gegenstände)

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1388.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Dusseldorf

Od 30 lis 2019 do 14 gru 2019

Adres i termin dostawy

Szwecja, Stockholms Län, Saltsjö-Boo

Od 1 gru 2019 do 15 gru 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę pudeł, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.