Umzug von Tür zu Tür inklusive aller Leistungen (Nr 5748706)

Umzug von Tür zu Tür inklusive aller Leistungen

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 4584.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Argowia, Hallwil, Lenzburg, Kanton Aargau, Schweiz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Egipt, البحر الأحممر, Hurghada

31 paź 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na kilka pakunków, żeby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego majątku.