Umzugskisten 1–5, Einzelbett mit Matratze x 1, Fernseher klein (kleiner als 30") x 1, Küchentisch i (Nr 8033469)

 Umzugskisten 1–5, Einzelbett mit Matratze x 1, Fernseher klein (kleiner als 30") x 1, Küchentisch i
Sztuk
Umzugskisten
1-5
Einzelbett mit Matratze
1
Fernseher klein (kleiner als 30")
1
Küchentisch in Karton (75 x 75 cm)
1
Stehlampe
1
Leinwand
1
Schuhregal (klein, zerlegt, in Karton)
1
Szacunkowa łączna waga
143 kg
Dystans
41 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Bonn

11 paź 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Leverkusen

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pakunków, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują nietypowe wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.