Umzugskisten 11–20, Kommode mittelgross x 1, Küchenunterschrank x 2, Tisch x 1, Wäschetrockner x 1, (Nr 7573747)

 Umzugskisten 11–20, Kommode mittelgross x 1, Küchenunterschrank x 2, Tisch x 1, Wäschetrockner x 1,
Sztuk
Umzugskisten
11-20
Kommode mittelgross
1
Küchenunterschrank
2
Tisch
1
Wäschetrockner
1
Schreibtischstuhl
1
Esstisch mit 6 Stühlen
1
Esstisch mit 4 Stühlen
1
Szacunkowa łączna waga
677 kg
Dystans
1845 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Stuttgart

Od 10 lip 2021 do 9 sie 2021

Adres i termin dostawy

Norwegia, Sogn Og Fjordane, Førde

Od 16 sie 2021 do 30 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na kilka pudeł, żeby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.