Umzugskisten 11–20, Sofa 3-er x 1, Couchtisch x 1, Kingsize-Bett mit Matratze x 1, Kleiderschrank 3 (Nr 7992571)

 Umzugskisten 11–20, Sofa 3-er x 1, Couchtisch x 1, Kingsize-Bett mit Matratze x 1, Kleiderschrank 3
Sztuk
Umzugskisten
11-20
Sofa 3-er
1
Couchtisch
1
Kingsize-Bett mit Matratze
1
Kleiderschrank 3-türig
1
Fernseher gross (grösser als 40")
1
Freistehende Kamin
1
Kommode mittelgross
1
Szacunkowa łączna waga
710 kg
Dystans
2208 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Barsinghausen

29 kwi 2022

Adres i termin dostawy

Grecja, Chalkidiki Regional Unit, Sykia

2 maj 2022


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego majątku.